Тоня Матвієнко вірить в астрологію

Тоня Матвієнко вірить в астрологію

Переверните, чтобы узнать больше
Поверните, чтобы прочитать

Скромна, красива, весела, відкрита й доброзичлива Тоня Матвієнко – справжня українська дівчина, хранителька найкращих національних традицій. Її голос – сама ніжність, а всі пісні надзвичайно мелодійні. І хоча судді «Голосу країни» не віддали Тоні перемогу, вона є справжнім голосом країни.

 

Тоня, після вашої тріумфальної ходи в «Голосі країни» минуло вже чимало часу. Чи задоволені ви тим, як складається ваша кар’єра?

Я дуже задоволена. Після цього проекту у мене вирішилася доля в плані кар’єри. Тепер я професійна співачка, це моя основна робота.

В Інтернеті ходили чутки, що ви знялися у відвертій фотосесії. Чи є це правдою, і якщо ні, плануєте реалізувати такий досвід?

Ці чутки пішли через фото з моєї сторінки на Facebook. В мене була фотосесія, де однією з локацій була така: я стояла у самій білизні, а зверху були натягнуті дві широкі смуги тканини, як дві темно-сині хвилі. Фотографували мене тільки до половини, на справжніх фотографіях ніг не видно. У тій фотосесії приймали участь мої мама і донька. Уляна взяла мій iPhone та сфотографувала, як виглядає зйомка зі сторони. Здається, нібито я стою роздягнута, тому й почали таке говорити, але це не так. Мене зйомки роздягнутою не цікавлять, впевнена, що є багато цікавіших моментів, якими можна привертати до себе увагу.

 

Що ви можете сказати про свій дует з Арсеном Бабуркою? Як у вас складаються стосунки?

Ми з Арсеном дружимо, але на концертах останнім часом пересікаємось рідше. Раніше у нас з ним був тандем, ми підтримували один одного після «Голосу країни», давали спільні концерти. Тепер кожен йде своїм шляхом.

 

Чи є у вас новини в особистому житті?

Немає. Трапляються знайомства, але офіційно заявити, що у мене з’явився хлопець, не можу – ті чоловіки на це не заслуговують.

Якого чоловіка бачите поруч із собою, які якості вважаєте головними, а які не приймаєте?

Мені не подобаються хлопці, які полюбляють спиртне. Не люблю брехливих. Люблю щирих, добрих, веселих чоловіків. Мені потрібен хлопець, за якого мені не буде соромно. Люблю сильних чоловіків, зі слабаками мені не цікаво.

 

Що вважаєте більш важливим – успішну кар’єру або щасливе особисте життя?

Ці складові непросто поєднати, але я би хотіла реалізуватися в усьому – і в особистому житті, і в кар’єрі. Зараз я займаюся кар’єрою, і мені не вистачає особистого життя, погано, що поряд немає близької людини. Але я замислювалась над цим і дійшла висновку, що ситуація в моєму особистому житті – це важливе випробування на життєвому шляху, яке потрібне, щоб я мала можливість всю себе зараз віддати кар’єрі і мене ніхто не відволікав мити посуд.

 

Ваша дочка вже визначилася, ким хоче стати?

Вона хоче бути архітектором, хоча для мене це щось нове. У неї зараз такий вік, що сім п’ятниць на тиждень. Сьогодні одне подобається, завтра інше. Обов’язково прислухаюсь до її думки, не збираюся наполягати, щоб вона присвятила себе музиці. Мені важливо, щоб вона була не безробітна в майбутньому. Дочка ходить до музичної школи, але бажання стати професійним музикантом не виявляє. Я в її віці була більш розкутою, виступала на сцені з десяти років, а у неї є страх перед сценою, вона замкнена. Не кожна людина може вийти на сцену і вільно заспівати, треба народитися артистом. Доля її штовхає до кар’єри співачки, а вона супротивиться цьому, така в неї реакція. Зараз ще важко сказати, чи передався їй голос у наслідок від нас із мамою, поки триває перехідний вік, але я думаю, що донька буде гарно співати, тому що голос в неї дзвінкий та голосний. Ми якось бавилися з мамою і Уляною, так вона перекричала нас двох! Але я чомусь сумніваюсь, що донька стане артисткою.

Уляна любить товаришувати, у неї багато друзів. Коли гостює у свого батька, вони ходять грати в баскетбол. Він живе в приватному секторі, і поруч з будинком є спортивний майданчик.

 

Які у вас стосунки з мамою, татом і братами?

Чудові! Живемо ми всі разом, в одному будинку, і ніхто нікому не заважає, оскільки у кожного свої справи. Тільки старший брат, він у мене монах, мешкає в Бахчисарайському чоловічому монастирі. Обидва мої брати – професійні художники-іконописці, закінчили художню академію. Старший навіть церкву свою в Бахчисараї побудував за власним ескізом.

У вас є найкраща подруга?

У мене є шість близьких подруг: три одногрупниці по університету культури, дві – зі школи, а ще – моя двоюрідна сестра.

З усіма я відкрита, ми щиро товаришуємо, з кимось 15 років, а з кимось 10, усі між собою вже родичі – перехрестили одне одному дітей. Колись ми могли посваритися з якогось приводу, але тепер знаємо, що в цьому немає сенсу. Я б дуже хотіла, щоб так було і надалі. Щодо нових друзів... зараз важко комусь довіряти.

 

Чи є у вас щасливі прикмети? Користуєтеся послугами астрологів?

В гороскопи, в яких дається прогноз на завтра або майбутній тиждень, я не вірю, а характеристиками людей, що відповідають їх знакам, люблю поцікавитися.

Одна з моїх подруг дуже любить гороскопи та знається на них, і вона може розповісти, хто кому підходить чи не підходить для сімейних стосунків. Мені завжди цікаво, коли я знайомлюся з приємним хлопцем в компанії, який його знак зодіаку, а коли бачу пару, яка виглядає щасливою, дізнаюся, хто вони за гороскопом, що у них такий щасливий союз. Отже, в астрологію вірю. Щодо особистих прикмет, таких в мене немає. Зав’язала на руці червону ниточку – це мій оберіг від злих очей та думок.

 

А як ви реагуєте на злі коментарі на вашу адресу, які можна зустріти в Інтернеті?

Зараз цього вже не так багато, масштабніше я зіштовхнулася з людською злобою під час «Голосу країни», в мене навіть був нервовий зрив. Коментарі в Інтернеті – це дрібниці. Мені стали присилати листи та SMS, в яких писали дуже неприємні речі. А потім я переосмислила ситуацію та почала по-іншому до цього ставитися. Професіональні артисти мені пояснили, що це дуже велика заслуга, якщо ти можеш визивати у людей такі сильні емоції. Це означає, що ти дуже відома, якщо про тебе говорять, і це теж дуже добре. Саме таким чином я й почала це сприймати.

Ви любите шити, в’язати, готувати?

Готувати дуже люблю, але стосовно іншого... Можу прибити цвях, зробити ремонт, відремонтувати пральну машину, але на в’язання та шиття в мене не вистачає терпіння.

 

Поділитеся улюбленим рецептом?

В нашій родині дуже люблять готувати на грилі. Коли ми буваємо на дачі, беремо лаваш, намазуємо маслом, посипаємо натертим сиром сулугуні, додаємо кінзу, іншу зелень, складаємо конвертиком – і відправляємо на решітку. Спробуйте – це щось неймовірно смачне!

 

Як підтримуєте форму, чи відвідуєте спортзали, косметичні салони?

Так, тільки що повернулася зі спортзалу. Ходжу також в басейн, змінюю навантаження – коли немає сил на спортзал, іду до басейну, а іноді навпаки, хочеться активно попрацювати. Коли є можливість, ходжу до косметолога на різні масочки для обличчя.

 

Як ви любите відпочивати? Чи були у відпустці цього літа?

Зазвичай я відпочиваю з донькою та своїми друзями. В цьому році в лютому була сама, без доньки, на Шрі-Ланці, поїхали з друзями на 12 днів. Вперше я побувала в екзотичній країні, до цього з Європи не виїжджала. Це була незабутня подорож! А місяць назад мі з донькою їздили в Іспанію у знаменитий парк атракціонів Порт Авентура. Але там ми більше каталися на каруселях, ніж в морі купалися.

Якщо казати про країни, в яких я ще не була, дуже хотіла би побачити Мексіку, Австралію та Норвегію. А ще я скучила за зимовим відпочинком на лижах, вже 5 років не їздила, а я це дуже люблю!

 

В Криму не відпочиваєте?

Ніколи не відпочивала ніде, крім «Артека». Так склалося, що «Артек» запрошував спочатку маму, а потім і мене, і ми давали там майстер-класи, а потім і відпочивали.

 

Де вас можна почути найближчим часом?

13 липня я буду співати на фестивалі Global Gathering. Київський діджей Топольський взяв мою пісню «А може ти» і зробив на неї ремікс у стилі dubstep. Для мене ця музика не є звичною, але експеримент мені сподобався.

 

Підготувала Ніна Резніченко

Фотографії надані прес-службою Тоні Матвієнко та взяті з її офіційного сайту  http://www.toniamatvienko.com

files/7693/d85f8cd3-1dd3-4ffa-b989-e6a7b794721e.jpg files/7693/b2f41fd7-1dab-4bb8-b348-af562c9a2e51.jpg files/7693/9c8eca19-2c5f-493e-bbf0-eef639d34c4d.jpg files/7693/f9ef1e5e-7767-4200-85a5-de805c4591bc.jpg files/7693/beb22636-eb56-44ec-a099-fe1074f380cd.jpg files/7693/43197499-09b7-4c9f-9884-eb0b338ab89f.jpg files/7693/1a83c36e-7d10-459e-b56c-506394de0816.jpg files/7693/c078ae29-1141-42bc-8507-7e27d1fe09c9.jpg files/7693/f6844e72-d154-4e88-a548-7b05bc0714a2.jpg
Переверните, чтобы узнать больше
Поверните, чтобы прочитать